Google Plus Twitter Facebook
Oyuna Gel Oyna
Elektronik Sigara Markasi

Bus Simulator 3D Android Oyun

Bus Simulator 3D Android Oyunu resim

Ovidiu Pop tarafından hazırlanan Bus Simulator 3D oyunu, 26 Temmuz 2013 tarihinde Google Play Store üzerinden indirmeye sunuldu. Oyun şimdiden 500.000 indirme sayısını geçti ve oyuna verilen oylar oldukça iyi görünüyor.

Oyun Career Mode ile kariyer oyunu oynama seçeneği ve Free Ride Mode ile serbest bir sürüş deneyimi yapmanıza imkan veriyor. Oyunda gaz, fren ve geri gitmenize yarayan bir vites kolu mevcut. Amacınız duraklardaki yolcuları alıp, yolunuza devam etmek. Bu işlemleri oyunun size verdiği süre içinde tamamlamanız gerekiyor. Otobüs durağında her yolcu aldığınızda +100 puan deneyim kazanıyorsunuz. Her hangi bir kaza yaptığınızda veya yolcular otobüsteyken sert bir fren yaptığınızda ise eksi puan alıyorsunuz.

Bu keyifli 3D Otobüs Simülasyonu oyununda ekranın hemen üst tarafında çıkan reklam görüşünüzü biraz engelliyor ve bu durum sinir bozucu olabiliyor. Oyun ekranında bulunan Remove Ads kısmından reklamları kaldırabilirsiniz. Bunun için bir seferliğine Google Play üzerinden 1 Euro tutarında ödeme yapmanız gerekiyor. Eğer oyunu beğenirseniz, bu para sizin için sorun olmayacaktır.

3D Bus Simulator oyununda otobüsün dışardan kamera açısını istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Bunun haricinde otobüsün içinden de bir kamera açısı mevcut. Otobüsün dışında kullanılan 3D grafikler cazip olsa da otobüsün içi için aynı şeyi söyleyemeyiz. Otobüsün iç kamerasına gereken önem verilmemiş gibi görünüyor.

3D Bus Simulator oyununu Google Play Store yada AppStore üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyunun toplam boyutu 34,85 MB civarında.

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR

  1. zafer diyor ki:

    ya başka nerden indriliyorrr

  2. efsa diyor ki:

    bn nım taplette var

Yorum Yapın